Відділ продажу:

+38-050-341-40-10, +38-050-341-77-35

Сервісний центр:

+38-050-341-77-36

Наша продукція виходить з ладу вкрай рідко, тим не менш, іноді все-таки ця неприємність відбувається. Крім очевидних випадків вини покупця, наприклад, прилад розбито кувалдою, або стихійного лиха, протягом гарантійного строку, який становить 3 роки з моменту продажу за супровідними документами (паспортом) підприємство оперативно і безкоштовно усуває поломку обладнання. Якщо ж винен покупець або стихія, оперативність зберігається, але заплатити доведеться.

Ми дуже дорожимо своїми покупцями і клієнтами, і тому не кидаємо їх наодинці зі складною технікою. У тих рідкісних і нечисленних випадках, коли прилад все-таки виходить з ладу, ми готові оперативно усунути виниклу несправність.

Телефон сервісної служби: +38-050-341-77-36

" class="first" >ГарантіяЕнергоаудитОбслуговування

Енергоаудит

Енергоаудит

Обленерго надають нам електричну мережу з напругою 220 вольт ±10%, з частотою 50±1 гц, синусоїдальної форми, відповідно до ГОСТ 13109-97... Якщо ви в це вірите, ви дуже наївна людина. Що за мережу вони подають насправді, знають тільки вони самі. А споживачу енергії теж не завадило б це знати.

І у самого споживача може бути обладнання, яке здорово губить мережу за рахунок так званого косинуса фі, а він про те й не здогадується. За це штрафують на захмарні суми.

Що ж робити, адже прилади контролю і аналізу мережі досить дорогі, а вони потрібні не так уже часто? Та й працювати з ними не так просто, потрібна деяка підготовка. Один з можливих виходів – звернутися до тих, хто такі прилади вже придбав і освоїв. Наприклад, до нас.

Ми маємо і самі прилади, і фахівців, які вміють ними користуватися. Вам розкажуть про вашу електричної мережі все, що ви хотіли знати, але боялися запитати. Напруга, споживана активна і реактивна потужність, косинус фі, ступінь синусоїдальності і багато, багато іншого.

Повірте, знати – це іноді вигідно, а незнання від відповідальності, як відомо, не звільняє.

Енергоаудит

Прилад C. A 8335 (Qualistar+) (далі по тексту – приборС.А 8335) є трифазним графічним аналізатором параметрів електромережі з AC+DC 1000 ВRMS, вимірювальної категорії III або 600 ВRMS вимірювальної IV категорії у відповідності зі стандартом (IEC 61010-1). Він виконує потрійну роль. Це: 1. Швидка оцінка експлуатаційних параметрів мережі (електричні значення електромережі, потужність иобрыв ланцюга) 2. Забезпечує миттєве відображення основних характеристик трифазної мережі 3. Контроль змін різних параметрів мережі протягом тривалого часу Похибка приладу CA 8335 точнее 1% (похибка датчиків струму не включена). Крім того, прилад демонструє більшу гнучкість при виборі різних датчиків для вимірювання від сотень міліампер (MN93A) до декількох кілоампер (AmpFLEX™). Прилад компактний і має високу ударостійкість. Ергономічність і простота інтерфейсу роблять його легким і зручним у використанні. Прилад CA8335 призначений для енергетичних і експлуатаційних департаментів промислових і адміністративних будівель і моментально дає картину основних характеристик електромережі, яка доповнюються розрахунковими параметрами і численними функціями обробки Прилад проводить основний ряд вимірів, таких як: 4. Значення змінних напруг до 1000 В між терміналами 5. Значення змінного струму до 6500 Амперс (нульовий провід включений) 6. Вимірювання значень постійної напруги і струму (нульовий провід включений) 7. Вимірювання мінімальних і максимальних значень напруги і струму напівперіоду 8. Пікові значення напруги і струму (нульовий провід не включений) 9. Вимірювання частоти електромережі 50 Гц і 60 Гц. 10. Коефіцієнт амплітуди струму і напруги (пік-фактор) (нульовий провід не включений) 11. Розрахунок К-фактора струму (KF) (при використанні трансформатора в присутності гармонійної складової струму) 12. Коефіцієнт гармонік (DF) для струму і напруги (нульовий провід не включений) 13. Загальний коефіцієнт гармонійних спотворень для струму і напруги (нульовий провід не включений). 14. Активна, реактивна (ємнісна й індуктивна) і повна потужність окремої фази і всіх фаз (нульовий провід не включений). 15. Обчислення cos j коефіцієнта реактивної потужності (DPF) і коефіцієнта потужність (PF) (нульовий провід не включений). 16. Обчислення короткострокових тремтінь (flicker) напруги (PST) (нульовий провід не включений). 17. Активна, реактивна, отримана і передана енергія; повна енергія (нульовий провід не включений). 18. Гармоніки до 50-го порядку і напруга (нульовий провід не включений): RMS-значення, процентне відносинамие, значення мінімуму і максимуму та гармонічної складової. 19. Вимірювання, обчислення та відображення гармонік до 50-го порядку, з їх фазової інформацією: значення, процентне відношення, значення мінімуму і максимуму. 20. Пусковий струм електродвигуна

Енергоаудит

Даний графічний рідкокристалічний дисплей з роздільною здатністю екрану 320x240 пікселів з підсвічуванням, показує виміряні приладом значення параметрів, пов'язані з кривими, також, при необхідності, можна здійснити вибір кривих, миттєво виробляє оцінку сигналу і вибирає тип вимірювання. При запуску вимірів, прилад C. A 8335 автоматично відображає екран «Waveform» (форма сигналу) Режими приладу. Показ перехідних процесів: форми сигналу, пускових струмів, Криві дисплея, пов'язані з 24 гармоніками для кожної фази вимірюється у % коефіцієнт гармонійних спотворень (THD) для U,I,W, VA, а також вимірюється червон. значення і фазовий зсув гармонік, а також проводиться аналіз проблем, породжених гармоніками у відповідності з їх діапазоном (нагріванні нульових проводів, провідників, двигунів...) Показ форм сигналів напруги та струму, відображення мінімальних і максимальних значень, підсумкові таблиці, визначення чергування фаз Режим аварійної сигналізації: список 41тревог, зареєстрованих згідно порогах, запрограмованим під час конфігурацій, реєстрації мережевих запобіжників з роздільною здатністю напівперіоду (VRMS, URMS, URMS), визначення надспоживання енергії, управління у відповідності з договором якості енергопостачання. Режим Trend: резистрация перевантажень, обраних в Меню Конфігурації Відображення вимірювань, пов'язаних з показниками потужності і енергії Підключення приладу до мережі можливо за наступними схемами

Енергоаудит Енергоаудит rvices/audit/im-6.jpg" alt="" />