Відділ продажу:

+38-050-341-40-10, +38-050-341-77-35

Сервісний центр:

+38-050-341-77-36

Гарантія

Наша продукція виходить з ладу вкрай рідко, тим не менш, іноді все-таки ця неприємність відбувається. Крім очевидних випадків вини покупця, наприклад, прилад розбито кувалдою, або стихійного лиха, протягом гарантійного строку, який становить 3 роки з моменту продажу (дійсно тільки для виробів, виготовленних з 12.05.2021р.) за супровідними документами (паспортом) підприємство оперативно і безкоштовно усуває поломку обладнання. Якщо ж винен покупець або стихія, оперативність зберігається, але заплатити доведеться.

Гарантія поширюється на будь-які недоліки (несправність) вироби, викликані дефектами виробництва або матеріалу. Заміна несправних частин і пов'язана з цим робота проводиться безкоштовно.

Гарантія не поширюється на недоліки (несправність) вироби викликані наступними причинами:

а) використання з порушенням вимог керівництва з експлуатації, або недбалим поводженням;

б) механічні пошкодження виробу в результаті падіння або удару;

в) будь-яким стороннім втручанням у конструкцію виробу;

г) проникненням комах, потраплянням рідини, пилу та інших сторонніх предметів всередину стабілізатора;

д) дією непереборної сили (нещасний випадок, пожежа, повінь, несправність електричної мережі, удар блискавки та ін).

Умови гарантії не передбачають інструктаж, консультації, навчання покупця, доставку, встановлення, демонтаж стабілізатора, виїзд фахівця для діагностики електричної мережі і визначення характеру несправності стабілізатора. Такі роботи можуть бути виконані за окрему плату.

Бажання власника придбати інший апарат не є приводом для обміну. Думки родичів, сусідів, друзів з приводу дизайну, кольору, запаху, габаритів і паранормальних явищ в роботі стабілізатора підставою для ремонту, обміну і скарг не є.

Власник має право на заміну стабілізатора, якщо відновлення стабілізатора за висновком сервісного центру неможливо.

Ми дуже дорожимо своїми покупцями і клієнтами, і тому не кидаємо їх наодинці зі складною технікою. У тих рідкісних і нечисленних випадках, коли прилад все-таки виходить з ладу, ми готові оперативно усунути виниклу несправність.

Телефон сервісної служби: 050-341-77-36